Pokażę Ci jak oszczędzić
wodę i energię

 

Cofnij
Zobacz, jak płacić niższe rachunki za wodę i energię! Test Zużycia Wody to praktyczne i ciekawe narzędzie. Nie zwlekaj, SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

Strona dla Partnerów

Zaloguj się

Przeszukaj Naszą Stronę :

/PL/payment

Koszyk

Zapisz się na newsletter

 

 

Cofnij

Otrzymuj praktyczne wskazówki na temat oszczędzania wody i energii

 

Napisz, co myślisz o tej stronie

 

Przejdź Dalej

Jesteś tutaj : 

Kropla Do Kropli, strona główna  /  Dla Domu /  Łazienka / 

Prysznic

Prysznic

 

 

Ponad połowa wody w domu jest zużywana w łazience, z czego większość podczas kąpieli.

 

W zależności do tego jak wodooszczędnym urządzeniem dysponujesz, tak oszczędzasz wodę, energię i pieniądze. Może to być nowoczesna bateria prysznicowa z termostatem, głowica słuchawkowa z ograniczonym wypływem wody oraz, co bardzo istotne poczucie konieczności racjonalnego użytkowania wody podczas kąpieli pod prysznicem.

 

Remontując lub budując łazienkę zwracaj uwagę na rozwiązania, które będą miały wpływ na oszczędzanie wody, energii i pieniędzy w dłuższej perspektywie czasu.

 

Jeżeli nie masz możliwości zakupu nowoczesnych urządzeń oszczędzających wodę postaraj się tak zmodernizować obecną łazienkę, aby oszczędności wody, energii i pieniędzy były optymalne tanim kosztem. Zwykle jest to możliwe pooprzez zastosowanie kilku poniższch wskazówek.

 

Co możesz zmienić w Twojej łazience, aby mniej płacić za wodę, energię do jej podgrzania i odprowadzenie ścieków?

 

  • Sprawdź obecny wypływ wody ze słuchawki prysznicowej, wykorzystaj do tego Test Zużycia Wody. Jeżeli test wykaże, że wypływ wody jest zbyt duży należy zastanowić się nad zastosowaniem regulatora prysznicowego Eco lub Eco+. Nie będzie konieczności kosztownych wymian armatury prysznicowej a inwestycja w regulator prysznicowy zwróci się bardzo szybko.
  • Skróć czas kąpieli do 5 minut, stosuj Shower Timer, który skutecznie pomoże zaoszczędzić kolejną zauważalną porcję wody i energii.
  • Zbieraj zimną wodę pod prysznicem zanim zacznie lecieć ciepła, wykorzystaj do tego specjalny pojemnik, który łatwo zawiesisz w kabinie prysznicowej, tak, aby nie przeszkadzał podczas kąpieli. Zebraną wodę wykorzystasz, do czego zechcesz.
  • Sprawdź, czy rury doprowadzające ciepłą wodę do łazienki są dobrze zaizolowane, mniejsze straty ciepła pozwolą oszczędzić kolejną porcję wody i energii.

 

Do pobrania

Pobierz katalog produktów, specyfikacje, ulotki...

Pobierz teraz

Kontakt

info@kropladokropli.pl
+48 22 207 29 29

Napisz do Nas
Kapitał Ludzki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Copyright © 2014 Kropla Do Kropli. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Seenet Agencja Interaktywna

Unia Europejska