Pokażę Ci jak oszczędzić
wodę i energię

 

Cofnij
Zobacz, jak płacić niższe rachunki za wodę i energię! Test Zużycia Wody to praktyczne i ciekawe narzędzie. Nie zwlekaj, SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

Strona dla Partnerów

Zaloguj się

Przeszukaj Naszą Stronę :

/PL/payment

Koszyk

Zapisz się na newsletter

 

 

Cofnij

Otrzymuj praktyczne wskazówki na temat oszczędzania wody i energii

 

Napisz, co myślisz o tej stronie

 

Przejdź Dalej

Jesteś tutaj : 

Kropla Do Kropli, strona główna  / 

Warto być z nami

 

Przedszkola, które podjęły współpracę w ramach programu "Kropla Do Kropli" ponoszą obecnie niższe koszty za Wodę, Energię i Ścieki nawet o 30%. 

 

Zobacz kilka przykładów, które potwierdzają, że program niesie wiele korzyści i przyłącz się do nas.

 

Przykład 1 - Publiczne Przedszkole nr 78 w Warszawie, do którego uczęszcza ok. 100 dzieci.

 

"Zainwestowaliśmy niewiele a efekt jest imponujący, inwestycja szybko się zwraca i co najważniejsze, bezpośrednio wpływa na oszczędności wody, energii i pieniędzy, pomaga chronić nasze środowisko" - mówi dyrektor Przedszkola nr 78, p. Elżbieta Wasiljew.

 

 

Zobacz studium przypadku


Przykład 2 - Publiczne Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi w Warszawie, do którego uczęszcza ok. 100 dzieci.

 

"W okresie kwartału zaoszczędziliśmy ok. 26m3 wody i tyleż samo mniej odprowadziliśmy ścieków. Biorąc pod uwagę to, że woda w naszym budynku jest podgrzewana elektrycznie zaoszczędziliśmy ok. 1100kWh energii a ślad CO2 zmniejszył się o ok. 550kg, ..." - mówi dyrektor Przedszkola nr 334, p. Katarzyna Pawlik.

 

Zobacz więcej szczegółów

 

Przykład 3 - Akademia Małego Człowieka w Warszawie, do którego uczęszcza ok. 70 dzieci.

 

"Obcecnie względem okresu sprzed wdrożenia programu budynek naszego Przedszkola zużywa o 30% mniej wody i ścieków, zużywamy również mniej energiii do podgrzania wody, ..." - mówi dyrektor sieci przedszkoli niepublicznych Akademia Małego Człowieka, p. Paulina Długosz.

 

  Zobacz więcej szczegółów

 

Jeżeli Twoje Przedszkole szuka sposobów na niższe koszty eksploatacyjne w połączeniu z dedykowanym programem edukacyjnym kliknij w poniższy link i wypełnij krótki formularz kontaktowy. Nasz konsultant oddzwoni i umówi się na spotkanie celem przeprowadzenia audytu wodnego, na podstawie którego opracuje plan racjonalnego gospodarowania wodą i energią do jaj podgrzania a następnie przedstawi najbardziej optymalne rozwiązanie.

 

  Przyłącz się do Programu

 

Więcej o programie, który rekomenduje

 

Program "KroplaDoKropli" to kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu Przedszkola oszczędzają wodę, ścieki oraz energię do podgrzania wody. Samo uczestnictwo w programie nie wiąże się z kosztami, tym nie mniej mówiąc o oszczędnościach wody i energii należy mieć na uwadze niskonakładową inwestycję, która stanowi część technologiczną programu. Inwestycja, o której mowa zwraca się w okresie kilku miesięcy. Jej wysokość zależy od indywidualnych warunków, które można określić po audycie wodnym.

 

Program zakłada nie tylko poprawę efektywności energetycznej budynku Przedszkola, ale również jest ciekawą porcją wiedzy kierowanej do dzieci i ich opiekunów. Celem części edukacyjnej programu jest wyrabianie pozytywnych nawyków, mających na celu bardziej racjonalne gospodarowanie wodą i energią 

 

Twoje Przedszkole również może dołączyć do naszego programu i obniżyć obecne koszty eksploatacyjne, wzmocnić tym samym swój proekologiczny wizerunek, jako placówki dbającej o otaczające nas środowisko.

 

Program KroplaDoKropli to autorskie rozwiązanie firmy EFERGO. Wszelkie prawa zastzrzeżone, EFERGO 2010

Do pobrania

Pobierz katalog produktów, specyfikacje, ulotki...

Pobierz teraz

Kontakt

info@kropladokropli.pl
+48 22 207 29 29

Napisz do Nas
Kapitał Ludzki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Copyright © 2014 Kropla Do Kropli. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Seenet Agencja Interaktywna

Unia Europejska