Pokażę Ci jak oszczędzić
wodę i energię

 

Cofnij
Zobacz, jak płacić niższe rachunki za wodę i energię! Test Zużycia Wody to praktyczne i ciekawe narzędzie. Nie zwlekaj, SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

Strona dla Partnerów

Zaloguj się

Przeszukaj Naszą Stronę :

/PL/payment

Koszyk

Zapisz się na newsletter

 

 

Cofnij

Otrzymuj praktyczne wskazówki na temat oszczędzania wody i energii

 

Napisz, co myślisz o tej stronie

 

Przejdź Dalej

Jesteś tutaj : 

Kropla Do Kropli, strona główna  / 

Więcej o Nas

Więcej o Nas

 

Serwis KroplaDoKropli.pl jest poświęcony zagadnieniom efektywności energetycznej, w szczególności wody i całokształtu energii wokół niej. Ujmuje w sposób kompleksowy całokształt działań, które pomagają naszym klientom osiągać niższe koszty i mieć osobisty wkład w poprawę środowiska naturalnego.  

To miejsce gdzie znajdziesz przykłady dobrych praktyk, rozwiązań, specjalistycznych usług a także produktów dedykowanych tym wszystkim, dla których obniżenie opłat za wodę, ścieki i energię do jej podgrzania jest ważne z punktu widzenia własnych korzyści, ale także osobistego wkładu w redukcję CO2 emitowanego codziennie do atmosfery. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest to dom, miejsce pracy, wypoczynku czy nauki.

Celem serwisu jest prezentowanie innowacyjnego spojrzenia na wodę i energię z innej perspektywy, ale w wyjątkowo prosty i zrozumiały sposób. Dzięki temu jest możliwe osiąganie tego samego, co zwykle, ale przy mniejszym zapotrzebowaniu na energię i co bardzo istotne z zachowaniem dotychczasowego komfortu.

Współpracujemy z doświadczonymi partnerami, którzy zauważyli wartość jaką dajemy naszym klientom w ich dążeniu do wyższego pozomu efektywności energetycznej i poszanowaniu środowiska naturalnego.

Do pobrania

Pobierz katalog produktów, specyfikacje, ulotki...

Pobierz teraz

Kontakt

info@kropladokropli.pl
+48 22 207 29 29

Napisz do Nas
Kapitał Ludzki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Copyright © 2014 Kropla Do Kropli. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Seenet Agencja Interaktywna

Unia Europejska