Pokażę Ci jak oszczędzić
wodę i energię

 

Cofnij
Zobacz, jak płacić niższe rachunki za wodę i energię! Test Zużycia Wody to praktyczne i ciekawe narzędzie. Nie zwlekaj, SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

Strona dla Partnerów

Zaloguj się

Przeszukaj Naszą Stronę :

/PL/payment

Koszyk

Zapisz się na newsletter

 

 

Cofnij

Otrzymuj praktyczne wskazówki na temat oszczędzania wody i energii

 

Napisz, co myślisz o tej stronie

 

Przejdź Dalej

Jesteś tutaj : 

Kropla Do Kropli, strona główna  / 

Jak sprawdzić czy nowa końcówka, Eco lub EcoPlus, będzie pasować w miejsce Twojego starego sitka ?

Jak sprawdzić czy nowa końcówka, Eco lub EcoPlus, będzie pasować w miejsce Twojego starego sitka ?

 

Jeżeli w wyniku użycia Testera Zużycia Wody został już wybrany Rodzaj koncówki Eco lub Eco+ na nakręcany lub wkręcany i masz jeszcze jakąkolwiek wątpliwość, czy rozmiar Twojej nowej końcówki będzie pasował do Twojego kranu, skorzystaj z naszego prostego, domowego sposobu, który powinien pomóc.

 

Nie musisz się znać na rozmiarach i typach gwintów, ale na pewno znajdziesz gdzieś w domu typową nakretkę po butelce na wodę czy napoju. Przygotuj zatem jedną lub kilka nakrętek i postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 

 

Zwróć uwagę, że w niebieskiej zakrętce na zdjęciu powyżej swobodnie mieści się Twoje stare sitko wraz z metalowym pierścieniem, który został wykręcony lub odkręcony z kranu. Nie wchodzi za ciasno, ale też nie jest za luźne, jak ma to miejsce w przykładzie z czerwoną nakrętką, gdzie mamy do czynienia z innym typem i mniejszym rozmiarem, niż te najczęsciej spotykane.

 

Jeżeli zatem twoje stare sitko wraz z metalowym pierścieniem nie wchodzi za ciasno, ale też nie jest za luźne w zakrętce po butelce na wodę  oznacza to, że nowa końcówka na kran, Eco lub Eco+ będzie pasować w miejsce starego sitka. Pamiętaj o tym, aby właściwie dobrać Rodzaj, który może być nakręcany lub wkręcany.

 

 

Zwróć uwagę, że w czerwonej zakrętce na zdjęciu powyżej zbyt luźno mieści się Twoje stare sitko wraz z metalowym pierścieniem, który został wykręcony z kranu. Oznacza to, że proponowane przez nas końcówki Eco lub Eco+ nie będą pasować do Twojego kranu.

 

W takim przypadku skonatktuj się z nami celem dobrania właściwego rozmiaru końcówki na kran. Dobierzemy ją na życzenie.

 

 

 

Zwróć uwagę, że w czerwonej zakrętce na zdjęciu powyżej nie mieści się Twoje stare sitko wraz z metalowym pierścieniem, który został wykręcony z kranu, w tym przypadku z typowej baterii wannowej. Oznacza to, że proponowane przez nas końcówki Eco lub Eco+ nie będą pasować do Twojego kranu.

 

W takim przypadku skonatktuj się z nami celem dobrania właściwego rozmiaru końcówki na kran. Dobierzemy ją na życzenie.

Do pobrania

Pobierz katalog produktów, specyfikacje, ulotki...

Pobierz teraz

Kontakt

info@kropladokropli.pl
+48 22 207 29 29

Napisz do Nas
Kapitał Ludzki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Copyright © 2014 Kropla Do Kropli. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Seenet Agencja Interaktywna

Unia Europejska