Pokażę Ci jak oszczędzić
wodę i energię

 

Cofnij
Zobacz, jak płacić niższe rachunki za wodę i energię! Test Zużycia Wody to praktyczne i ciekawe narzędzie. Nie zwlekaj, SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!

Strona dla Partnerów

Zaloguj się

Przeszukaj Naszą Stronę :

/PL/payment

Koszyk

Zapisz się na newsletter

 

 

Cofnij

Otrzymuj praktyczne wskazówki na temat oszczędzania wody i energii

 

Napisz, co myślisz o tej stronie

 

Przejdź Dalej

Jesteś tutaj : 

Kropla Do Kropli, strona główna  / 

Filmy i materiały instruktażowe

 

Jak samodzielnie wymienić stare sitko w kranie na końcówkę Eco lub Eco+ ?

 

Zobacz jak w prosty sposób możesz wymienić stare sitko w kranie na wodooszczędną końcówkę, która spowoduje, że zaczniesz natychmiast oszczędzać wodę, energię i pieniądze. Możesz potrzebować prostego klucza do odkręcenia starego sitka.

zobacz

Jak samodzielnie zamontować regulator prysznicowy Eco lub Eco+ bez użycia narzędzi ?


Zobacz jak w prosty sposób możesz zamontować regulator prysznicowy, który spowoduje, że zaczniesz natychmiast oszczędzać Wodę, Energię i Pieniądze. Zrobisz to bez użycia narzędzi. W tym rozwiązaniu nie ma konieczności kosztownych wymian słuchawek prysznicowych i baterii, wszystko pozostaje, tak jak dotychczas z tą różnicą, że zdecydowaniej kosztuje w eksploatacji.

zobacz

Jak sprawdzić, czy nie "wylewasz pieniędzy" do kanalizacji ?


Użyj specjalnego narządzia o nazwie Tester Zużycia Wody przygotowanego na potrzeby gospodarstw domowych i nie tylko. Zobacz jak w prosty sposób możesz sprawdzić bieżące zużycie wody w danym punkcie poboru wody i dobrać rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić Wodę, Energię i Pieniądze.


zobacz

Dlaczego proponujemy rozwiązanie z systemem łatwego czyszczenia z kamienia ? 


Po jakimś czasie od zamontowania nowej baterii strumień wody z niej wypływający traci swój pierwotny kształt, a woda zaczyna rozpryskiwać się w różnych kierunkach. W takiej sytuacji najczęściej sitko wymieniane jest na nowe. Proponowane przez nas rozwiązanie posiada specjalną silikonową końcówkę, którą zawsze łatwo oczyścisz z kamienia przez potarcie jej palcem. Niczego nie musisz wymieniać, Twój kran będzie sprawnie pracować przez wiele lat. Prawda, że proste?. Pamiętaj, że nie ma rozwiązań całkowicie odpornych na zakamienianie, są natomiast rozwiązania z łatwym czyszczeniem z kamienia.

zobacz

Jak sprawdzić czy nowa końcówka na kran, Eco lub EcoPlus, będzie pasować w miejsce Twojego starego sitka?

 

Zobacz jak w prosty sposób możesz  sprawdzić rozmiar Twojego sitka przy użyciu zwykłej nakrętki na butelkę po wodzie lub napoju o pojemności np. 1,5 litra. Włóż do nakrętki sitko razem z metalowym pierścieniem, jeżeli jest to typowy rozmiar sitka to powinno ono swobodnie wejść do nakrętki nie pozostawiając zbyt dużo wolnej przestrzeni wokół. Jeżeli sitko z pierścieniem nie wchodzi do zakrętki lub wokół niego jest sporo wolnej przestrzeni to oznacza, że masz inny rozmiar niż ten jaki możesz wybrać z naszej listy, w tej sytuacji prosimy o konatakt z nami.

zobacz

Do pobrania

Pobierz katalog produktów, specyfikacje, ulotki...

Pobierz teraz

Kontakt

info@kropladokropli.pl
+48 22 207 29 29

Napisz do Nas
Kapitał Ludzki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Copyright © 2014 Kropla Do Kropli. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie Seenet Agencja Interaktywna

Unia Europejska